KURUMSAL HİZMETLERİMİZ
Tamamı elektrik-elektronik mühendisi kadromuzla firmanıza profesyonel hizmetler sunuyoruz:

Firmanıza özel olarak, tüm ekibiniz için elektrik panosu, kontrol/otomasyon panosu, 2D pano tasarımı, 3D pano tasarımı, otomatik kablaj, saha elektrik tesisatı/tavalama, hidrolik/pnömatik çizimi gibi konularda profesyonel proje çizim hizmeti veriyoruz.

İster tesis işleten son kullanıcı olun, ister sistem/makine üreticisi. Projelerinize özgü kare kod sistemi kurup, mobil cihazlarla ücretsiz çalışmasını sağlıyoruz. Üstelik bunun için ne sizin, ne de müşteri/tedarikçinizin WSCAD lisans sahibi olmasına gerek yok. 

WSCAD, AutoCAD®* ve diğer e-CAD yazılımlarında oluşturulmuş projelerinizin birbirleri arasında dönüşümünü gerçekleştiriyoruz.

Revize edilme imkanı olmayan sabit PDF formatındaki ya da kağıt üzerinde kalmış eski projelerinizin Endüstri 4.0‘a uygun şekilde birçok farklı formatta dijitalleştirmesini gerçekleştiriyoruz. Projelerinizin ham (düzenlenebilir) dosyalarını ve isterseniz karekod gibi modern uygulamalarla geliştirilmiş hallerini size teslim ediyoruz.

Sahada kurulumu yapılmış çalışır haldeki panolarınızın projeleri olmasa dahi, sahanıza keşfe gelerek istediğiniz tüm panoların projelendirmesini gerçekleştiriyoruz. Projelerinizin ham (düzenlenebilir) dosyalarını ve isterseniz karekod gibi modern uygulamalarla geliştirilmiş hallerini size teslim ediyoruz.

Tamamı projecilik deneyimine sahip elektrik-elektronik mühendisi teknik ekibimiz ile, aklınızdaki elektrik dağıtım ve kontrol/otomasyon sistemlerinin tasarımını yapıyoruz.

Çizim programınız var, ancak alt yapıyı kurmaya ayıracak iş gücünüz ya da vaktiniz yoksa bu işi sizin için biz üstlenelim. Yurtdışına hizmet ihracıyla kendini kanıtlamış, e-CAD yazılımlarında yüksek tecrübe sahibi ekibimizle projecilik sürelerini kısaltacak olan veri kaynağını size sunuyoruz. Tek tıkla kullanabileceğiniz sembol, malzeme, kısmi devre (makro) çizimlerini zengin veri içeriğiyle sağlıyoruz. Ayrıca dilerseniz şirketinize özel kapak/antet tasarlanması, özel rapor tipleri oluşturulması gibi konularda hizmet verebiliriz.

Firmanıza özel olarak, ihtiyacınız olan terzi usulü yazılımı sağlıyoruz. Barkod okuyuculu envanter sistemi, makinenize özel HMI arayüzü, karekodlu personel kayıt/işe devam sistemi, firmanızın yeni web sitesi… Özel ihtiyacınız her ne ise, C, .net, VB gibi programlama dilleriyle  size özel yazılım çözümleriyle yanınızdayız.

Türkiye’den EAE™* ve Tempa Pano™* gibi firmalara katılın.

Dünya çapında ~175.000 kayıtlı e-CAD kullanıcısı olan (ve sayısı her yıl %20 artan), projelerde kullanılmak üzere aylık ~250.000 malzeme aratılan ve ~90.000 malzeme indirilen dünyanın en büyük online malzeme kütüphanesinde sizin de markanız ve malzemeleriniz yer alsın. Markanıza yüksek görünürlük ve vitrin sağlayacak olan bu işlem kolay ve görece hızlı bir süreçtir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

*Bahsi geçen firmalar ve/veya firmaların ürünlerinin DGA Yazılım firmasıyla doğrudan bir bağı yoktur. Burada adlarının yer alması hiçbir suretle ilgili firma ve ürünlere dair bir tanıtım veya pazarlama faaliyeti olmamakla birlikte ilgili firma ve ürünlere dair herhangi bir olumlu/olumsuz imaj oluşturma amacı gütmemektedir.

Eğitim veya Mühendislik Teklifi Almak
İçin Bize Yazın

DGA Yazılım  San. ve Tic. Ltd. Şti. ©2024

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi Ataşehir, İstanbul 

Konak Mah. Lefkoşe Cad. Barış Sok. Ofis Plaza Nilüfer, Bursa

Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Towers Bayraklı, İzmir